AF1206FR-07681RL
MFR.Part #
AF1206FR-07681RL
JLCPCB Part #
C855188
Description
-55℃~+155℃ 250mW 681Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS