AA1206FR-07681RL
MFR.Part #
AA1206FR-07681RL
JLCPCB Part #
C2114193
Description
-55℃~+155℃ 250mW 681Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS