AF1206FR-0736RL
MFR.Part #
AF1206FR-0736RL
JLCPCB Part #
C855151
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 36Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS