AF1206FR-0733KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AF1206FR-0733KL
JLCPCB Part #
C855150
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 33kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS