RT0603CRD0737R4L
MFR.Part #
RT0603CRD0737R4L
JLCPCB Part #
C4039216
Description
-55℃~+155℃ 100mW 37.4Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS