AF1206FR-07143RL
MFR.Part #
AF1206FR-07143RL
JLCPCB Part #
C6118895
Description
-55℃~+155℃ 143Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS