RN73H2BTTD4422F50
MFR.Part #
RN73H2BTTD4422F50
JLCPCB Part #
C2543369
Description
250mW 44.2kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS