AF1206FR-07107KL
MFR.Part #
AF1206FR-07107KL
JLCPCB Part #
C7071343
Description
-55℃~+155℃ 107kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS