AA2512FK-07348RL
MFR.Part #
AA2512FK-07348RL
JLCPCB Part #
C20141175
Description
-55℃~+155℃ 1W 348Ω Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS