AF1206DR-077K5L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AF1206DR-077K5L
JLCPCB Part #
C3943232
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 7.5kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS