AF1206JR-077K5L
MFR.Part #
AF1206JR-077K5L
JLCPCB Part #
C5560734
Description
-55℃~+155℃ 250mW 7.5kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS