AF0805JR-071M6L
MFR.Part #
AF0805JR-071M6L
JLCPCB Part #
C3921794
Description
-55℃~+155℃ 1.6MΩ 125mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS