RT0805CRE07316RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0805CRE07316RL
JLCPCB Part #
C2127755
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 316Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS