AF0201FR-07909KL
MFR.Part #
AF0201FR-07909KL
JLCPCB Part #
C5581269
Description
-55℃~+155℃ 50mW 909kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS