AF0805FR-071M1L
MFR.Part #
AF0805FR-071M1L
JLCPCB Part #
C3944889
Description
-55℃~+155℃ 1.1MΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS