RT1210BRD0743RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT1210BRD0743RL
JLCPCB Part #
C1699833
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 43Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS