RT0402BRD075R62L
MFR.Part #
RT0402BRD075R62L
JLCPCB Part #
C5879448
Description
-55℃~+155℃ 5.62Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS