AF0805FR-0716KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AF0805FR-0716KL
JLCPCB Part #
C2105332
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 16kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS