AF0805FR-0711R8L
MFR.Part #
AF0805FR-0711R8L
JLCPCB Part #
C2105317
Description
-55℃~+155℃ 11.8Ω 125mW 150V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS