AF0805FR-07115KL
MFR.Part #
AF0805FR-07115KL
JLCPCB Part #
C20144088
Description
-55℃~+155℃ 115kΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS