AF0603JR-072R4L
MFR.Part #
AF0603JR-072R4L
JLCPCB Part #
C5581775
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.4Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS