NCR100KR-73-2K7
MFR.Part #
NCR100KR-73-2K7
JLCPCB Part #
C19392707
Description
-500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 1W 2.7kΩ Carbon Film Resistor ±10% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS