RT0201BRE0768KL
MFR.Part #
RT0201BRE0768KL
JLCPCB Part #
C1694004
Description
-55℃~+125℃ 25V 50mW 68kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS