RT0402CRE076K81L
MFR.Part #
RT0402CRE076K81L
JLCPCB Part #
C2122553
Description
-55℃~+155℃ 50V 6.81kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS