AF0603FR-077K5L
MFR.Part #
AF0603FR-077K5L
JLCPCB Part #
C144113
Description
-55℃~+155℃ 100mW 7.5kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS