MFR200FBE73-38K3
MFR.Part #
MFR200FBE73-38K3
JLCPCB Part #
C1389689
Description
-55℃~+155℃ 2W 38.3kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS