AF0603FR-0722KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AF0603FR-0722KL
JLCPCB Part #
C2100493
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 22kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS