AF0603DR-0795R3L
MFR.Part #
AF0603DR-0795R3L
JLCPCB Part #
C2106214
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 95.3Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS