MFR-50FRF52-365R
MFR.Part #
MFR-50FRF52-365R
JLCPCB Part #
C1750279
Description
-55℃~+155℃ 365Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS