AF0402JR-074R3L
MFR.Part #
AF0402JR-074R3L
JLCPCB Part #
C4143934
Description
-55℃~+155℃ 4.3Ω 63mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS