RT0805WRD07140RL
MFR.Part #
RT0805WRD07140RL
JLCPCB Part #
C1712155
Description
-55℃~+155℃ 125mW 140Ω 150V Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS