SQP40AJB-220R
MFR.Part #
SQP40AJB-220R
JLCPCB Part #
C1424887
Package
Plugin,90x20.5mm
Description
-55℃~+155℃ 220Ω 40W Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,90x20.5mm Through Hole Resistors ROHS