AF0402FR-0782RL
MFR.Part #
AF0402FR-0782RL
JLCPCB Part #
C2098014
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 82Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS