AF0402FR-0762RL
MFR.Part #
AF0402FR-0762RL
JLCPCB Part #
C5581448
Description
-55℃~+155℃ 62Ω 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS