AHA50AFB-1R82
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AHA50AFB-1R82
JLCPCB Part #
C1568656
Package
Plugin
Description
1.82Ω 50W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS