AF0402FR-07470RL
MFR.Part #
AF0402FR-07470RL
JLCPCB Part #
C1882586
Description
-55℃~+155℃ 470Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS