AC0603FR-0715K4L
MFR.Part #
AC0603FR-0715K4L
JLCPCB Part #
C227601
Description
-55℃~+155℃ 100mW 15.4kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS