AF0402FR-0734KL
MFR.Part #
AF0402FR-0734KL
JLCPCB Part #
C19633849
Description
-55℃~+155℃ 34kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS