PPN100JT-52-7R5
MFR.Part #
PPN100JT-52-7R5
JLCPCB Part #
C1398947
Description
-55℃~+350℃ 1W 7.5Ω Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% 插件,D3xL9mm Through Hole Resistors ROHS