RSF-50JR-52-3K3
MFR.Part #
RSF-50JR-52-3K3
JLCPCB Part #
C1752491
Description
-55℃~+155℃ 3.3kΩ 500mW Metal Film Resistors ±300ppm/℃ ±5% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS