AF0402DR-07768KL
MFR.Part #
AF0402DR-07768KL
JLCPCB Part #
C4006947
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 768kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS