MFR25SDRF52-560K
MFR.Part #
MFR25SDRF52-560K
JLCPCB Part #
C1747902
Description
-55℃~+155℃ 250mW 560kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS