AF0201JR-071K5L
MFR.Part #
AF0201JR-071K5L
JLCPCB Part #
C144006
Description
-55℃~+125℃ 1.5kΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS