RC2010FK-07665KL
MFR.Part #
RC2010FK-07665KL
JLCPCB Part #
C877558
Description
-55℃~+155℃ 665kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS