AF0201FR-076K34L
MFR.Part #
AF0201FR-076K34L
JLCPCB Part #
C5549395
Description
-55℃~+155℃ 50mW 6.34kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS