SR1218KK-072R7L
MFR.Part #
SR1218KK-072R7L
JLCPCB Part #
C2145067
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.7Ω 200V Thick Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS