AF0201FR-0763K4L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AF0201FR-0763K4L
JLCPCB Part #
C20143895
Package
0201
Description
-55℃~+155℃ 50mW 63.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS