RC0402BR-07243KL
MFR.Part #
RC0402BR-07243KL
JLCPCB Part #
C7334322
Description
-55℃~+155℃ 243kΩ 63mW Thick Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS