AF0201FR-0723K7L
MFR.Part #
AF0201FR-0723K7L
JLCPCB Part #
C6494527
Description
-55℃~+155℃ 23.7kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS