AF0201FR-0724RL
MFR.Part #
AF0201FR-0724RL
JLCPCB Part #
C2105615
Description
-55℃~+155℃ 24Ω 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS